Poczta WER Kraków Śródmieście – adres: Ul. Prokocimska 6

Placówka pocztowa WER Kraków:

 • Nazwa poczty: WER Kraków
 • Status placówki: czynna

Dane adresowe:

Placówka pocztowa Poczty Polskiej oznaczona symbolem WER Kraków to tzw. WER – Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy, w którym dokonuje się rozdział przesyłek oraz paczek.

 • Adres: Ul. Prokocimska 6
 • Lokalizacja: Dworzec PKP Kraków – Płaszów
 • Kod pocztowy: 30-900
 • Miejscowosc: Kraków (Kraków-Śródmieście)
 • Województwo: Małopolskie
 • Powiat: Kraków
 • Gmina: Kraków

Dane kontaktowe:

 • WER Kraków Telefon: 12 652 32 00

Godziny otwarcia:

Placówka pocztowa WER Kraków jest czynna w następujące dni tygodnia i godziny:

 • Dni robocze:
  • Poniedziałek: (nieczynny),
  • Wtorek: (nieczynny),
  • Środa: (nieczynny),
  • Czwartek: (nieczynny),
  • Piątek: (nieczynny),
 • Soboty: nieczynna,
 • Niedziele i święta: nieczynna,

Może Ci się również spodoba

24 komentarze

 1. Aneta Wegrzynowska pisze:

  Witam , niestety nie można się do Państwa DODZWONIĆ, a paczka , która powinna być doręczona do Wrocławia, ma w statusie doręcznia: UP Kraków 4 , proszę mi powiedzieć , co mam zrobić żeby Państwo mi paczkę odesłali. Niestety na żadnej stronie nie ma również adresu @ , bym mogła przesłać nr przesyłki , czy zdjęcia. Proszę o kontakt! Pozdrawiam

 2. A.K. pisze:

  czekam na pilną paczkę która zamiast do Wieliczki trafiła do Skawiny. kiedy trafi na właściwą pocztę?

 3. BD pisze:

  WER kraków to placówka gdzie przesyłki “leżakują”, wysyłam kilka paczek dziennie i połowa z nich jak tylko dojdzie do krakowa leży tam 2,3, 4 a niekiedy i 7 dni, potem łaskawie wysyłają dalej, na nic zdają się złożone reklamację, nic z tym nie robią-czy ktoś Was tam rozlicza z takiej fuszerki-pewnie nie a powinien może wtedy byłoby choć trochę lepiej….

 4. Elżbieta pisze:

  Niestety dodzwonić się nie mogę, więc pozwoliłam sobie napisać. To, co się dzieje z moją przesyłką zakrawa już na kpinę i żenadę. Przesyłka nadana 30.10.2018 w opcji ekspres do dziś nie dotarła do adresata. Więc pytam? Dlaczego mam płacić za taką opcję, skoro przesyłka i tak nie dociera na czas? Złożyłam reklamację w ubiegłym tygodniu, a przesyłka nadal tkwi w martwym punkcie WER Kraków. Pytam, dlaczego?

 5. k. pisze:

  najwyraźniej standard się nie poprawił. Moja paczka trafiła tam 7 listopada, mamy już 15 a status przesyłki to nadal “WER Kraków Przyjęcie z ładunkiem”

 6. Niezadowolony pisze:

  Trzeba jechać na miejsce z ryjem że skoro mają dostarczyć w trzy dni każdy dzień ponad ten termin to przywlaszczenie mienia a sprawa jest zgłaszania na policję.

 7. Basia pisze:

  Czy ja mogła bym się dowiedzieć czemu moja paczka zamiast zostać wysłana na pocztę trafiła na Śląsk? Dokładnie do Zabrza. A wcześniej leżała w Wer Kraków 4 dni.

 8. ANNA pisze:

  Paczka nadana 07.12 – dzis jest 16.12 – statut dalej WER Kraków (od 11.12)…..zamiast w koncu dojechac do poczty końcowej.
  No i jak długo to tak bedzie? Świeta za pasem a WER oczywiscie zamkniety sobota- niedziela..

 9. Tomasz pisze:

  Moja paczka leży w WER Kraków od 01-12-2018. Szczęśliwie jest 17-12.2018. Dwa tygodnie leży i czeka. Mieszkam w Krakowie, ale nikt nie pokusił się, żeby ją doręczyć. MASAKRA!!!

 10. Agnieszka pisze:

  Moja paczka leży w WER Kraków od 11go grudnia i ani drgnie, a dziś jest 17. Gdybym tylko mogła przypuszczać, że tak się stanie, nigdy nie wybrałabym Poczty Polskiej do dostarczenia przesyłki. Odradzam wszystkim!

 11. Jerzy pisze:

  Przesyłka wysłana z Ciężkowic w dniu 14 Grudnia 2018, została doręczona do Tarnowa o godz.16.23 i w tym samym dniu została wyekspediowana Krakowa gdzie leżakowała do dnia 19 grudnia do godziny 17.25- kiedy to powędrowała do Szczecina. Przesyłka Kurierska,Express 24 z zawartoscią art. spożywcze. 5 dni zawisła w łaskach wielce szanownych olewaczy klienta Poczty Polskiej w Krakowie. Nigdy więcej korzystania z usług poczty polskiej, Jest 20 Grudnia , godzina 13.00 i paczki nie widac u odbiorcy.

 12. Dariusz pisze:

  19.11.2018 nadawca wysyła mi paczkę z Radomia. 24.11.2018 r. trafia do WER Kraków i leży bezczynnie do 20.12.2018 r. W tym czasie interweniujemy (nadawca i ja) e-maile, telefony. WER ignoruje nas milczeniem. W dniu 20.12.2018 dostaje sms-a, że mam paczkę do odbioru na poczcie!. Nadawca nadał paczkę zgodnie z naszymi ustaleniami do sklepu Żabka! Poczta ponad miesiąc przetrzymuje paczkę, następnie wysyła ją niezgodnie z adresem odbioru a na koniec dowiaduję się że uszkadza przesyłkę – moczy! (paczka zawierała kartony przeprowadzkowe). Odmawiam przyjęcia i zgłaszam nadawcy by reklamował tą usługę. Jestem wściekły bo przeprowadzki nie mogłem zrobić w prawidłowo zakupionych kartonach. Ps.paczka waży 30 kg i pomimo możliwości przy zamówieniu sklep Żabka takich dużych paczek ni przyjmuje. Ku przestrodze – nie zamawiajcie paczek Pocztą Polską. Opóźnienia w WER Kraków to wina kierownictwa tego obiektu – nie mieli pracowników do realizacji przyjętych zleceń. KPINA z klientów.

 13. Bogdan pisze:

  Dzień dobry. Poczto Polska może nadszedł czas aby nie kpić z klienta !!!. paczka nadana do mnie o numerze ************* nadeszła do Krakowa już dwa dni temu z Warszawy. Niestety do placówki odbioru która jest około 5 kilometrów od sortowni nie możecie jej dostarczyć. KPINA Z KLIENTA. Przyjmując paczkę została zawarta umowa z nadawcą którą jesteście zobowiązani wykonać w terminie. Już nigdy więcej nie zgodzę się na dostawe paczki przez pocztę polską. Oczywiście odszkodowanie będzie egzekwowane. Nadmieniam jeszcze że z Warszawy do Krakowa paczka szła jeden dzień to jest około 300 kilometrów a w Krakowie totalna ignoracja klienta.

 14. Julia99 pisze:

  A ja pochwalę. Paczka leżała tylko 24h a na następny dzień została dostarczona. Jestem pod wrażeniem. Okres przedświąteczny, a tak długo nie leżała w tym „werze”. Brawo Poczta Polska!

 15. bardzoooo niezadowolony klient pisze:

  Ręce opadają ,paczka wysłana 07 .12 od 10 leży na Wer Kraków.
  A dziś mamy 21 12 2018……..żeby to była mała paczka(mogłabym zrozumieć że zawieruszyła się !!!!)……a to w końcu paka sporych wielkości.A najlepsze że dodzwonić się nie można ,,,,,,
  M A S A K R A Zmieńcie coś w tym swoim systemie ,bo kolejny klient pewnie odejdzie…..
  Dzwoniąc na infolinię uprzejmie nas informujecie o terminowym opłacaniu abonamentu radiowo -telewizyjnego.
  A ja uprzejmie informuję ,że kurier pocztex 48 powinien być dostarczony w ciągu dwóch dób a nie kilku tygodni

 16. Pieter pisze:

  Witam! Wie ktoś może czy można tam odebrać tam przesyłke osobiście ? …. faktycznie jest tak jak opisujecie, mała paczuszka z prezentem już tam leży o 4 dni za długo…. porażka jakaś

 17. Aga pisze:

  Kiedy przyjdzie moja paczka Pocztex Kurier 48? Wysłana została 17 grudnia i jej jeszcze nie ma? Proszę o jakiś kontakt.

 18. Agnieszka pisze:

  Poczta Polska to porażka. WER krakow nie radzi sobie z przesylkami. Paczki nie doszły na święta. Gdybym wiedziała że paczka 48 to ściema to bym nie zamawiała taka formą! Może pora pociągnąć do odpowiedzialności? Może pora zmienić kierownika? Ludzi zatrudnić?

 19. A pisze:

  Paczka lezy od 20.12.2018 nie można sie dodzwonic zero kontaktu. Tyle negatywnych komentarzy i nic z tym nikt nie robi. Podlaczam sie pod ostatni komentarz

 20. Monika pisze:

  JEŻELI PRZESYŁKA ZA DŁUGO “LEŻAKUJE” JA ZALECAM NIE ODBIERAĆ, JAK ZACZNĄ ODSYŁAĆ Z POWROTEM NIE ODEBRANE PRZESYŁKI TO SIĘ NAUCZĄ. NIE POLECAM !

 21. Niezadowolona pisze:

  Zwolnić towarzystwo i przyjąć sumienne osoby.

 22. Miro pisze:

  Do choleryyy paczka miala trafic do grzechyni a trafila z suchej do zawoi i z zawoi do krakowa a z krakowa do gdanska nosz k.. Masakra to jest poczta???

 23. Dagmara pisze:

  Na mojej paczce widniał status przekazano do doręczenia, po czym status brzmiał doręczono WER Kraków. Nie rozumiem, dlaczego tego samego dnia o 10,30 paczkę z WER Kraków oddaje się do doręczenia, a następnie o 14,30 doręcza się ją do rozdzielni do tego samego WERu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *